top of page

Кафедра суспільно-філологічних та художньо-естетичних дисциплін

Проблемне питання, над яким працює кафедра:

«Розвиток учня як

особистості шляхом формування ключових компетентностей»

Керівник:  Бабенко Світлана Леонідівна

вчитель І кваліфікаційної категорії

ПУБЛІКАЦІЇ:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

28/3/2018

В умовах модернізації освіти головним напрямом розвитку середньої школи є підвищення якості освіти, створення умов для розвитку особистості кожного учня через вдосконалення системи викладання

28/3/2018

Березень в Україні часто називають Шевченковим.  І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним.

28/3/2018

Рідна мова – найважливіший засіб патріотичного виховання. Вона була і є важливою сферою впливу на національну свідомість молоді, ідентифікаційним кодом нації.

5/4/2017

Лялька-мотанка або вузликова лялька - давній сакральний оберіг, якому вже понад 5000 років. Такі ляльки можна знайти у багатьох країнах. їх почали робити відтоді, як навчилися вирощувати льон, Ганчіркова лялька була не просто іграшкою. Вважалося, що вона захищала людину від неприємностей і лиха.

4/4/2017

Факультативний курс «Лексика української мови» має сприяти засвоєнню уч­нями лексики рідної мови відповідно до норм сучасної української літературної мови, формувати вміння й навички доречно й пра­вильно…

29/3/2017

         Справжнім відкриттям для учнів 7 класу став проект «Лікарські рослини рідного краю», що виконувався на заняттях спецкурсу «Етногеографія».

29/3/2017

Мета курсу — відновлення й поглиблення, закріплення й розширення, узагальнення й систематизація правописних знань з основних розділів української мови…

29/3/2017

Основна мета курсу:
формування національної самосвідомості учнів шляхом створення умов для самореалізації особистості...

29/3/2017

Не стане дивним те, що як і багато чого іншого, перше взуття винайшли єгиптяни. Вони мали вигляд сандалів та робилися з папірусу. Щоправда, далеко не всі могли носити таку річ - лише фараони. Через сотні років сандалі стали поширені серед простіших верств єгиптян. За взуттям можна було визначити соціальний статус та навіть характер людини.

28/3/2017

Фрагменти показового уроку у 7 класі "Література рідного краю: Павло Глазовий" (вчитель Дрозд Н.В.). Білоусівська ЗОШ

27/2/2017

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжна­родний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запрова­джено в листопаді 1999 року після 30-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

9/2/2017

Фрагмент уроку англійської мови у 1 класі (вчитель Ляшенко І.І.). Білоусівська ЗОШ

8/2/2017

Фрагмент уроку української мови у 5 класі. Вчитель Звєкова Н.О. Білоусівська ЗОШ

1/2/2017

Зміни життя в сучасному світі вимагають і змін мети та призначення сучасної освіти. Важливо викликати інтерес до навчальної теми, перетворити  учнів  із пасивних спостерігачів на активних учасників заняття.

23/1/2017

Сьогодні в освіті йдеться про формування людини, здатної приймати відповідальні рішення, критично мислити, творчо вирішувати проблеми...

23/1/2017

Мистецтво є однією з найдавніших сфер людської діяльності, адже людство здавна оточувало себе різноманітними оздоблени­ми речами, прикрашало помешкання, одяг, побут

17/1/2017

Протягом останнього часу спостерігається спад читацької активності та культури школярів. Саме зараз, у вік комп’ютеризації і доступу до Інтернету, багато учнів мають можливість одержати знання саме через комп’ютер. Вони все рідше тягнуться до книжки.

14/1/2017

30 листопада 2016 року учні з усіх куточків України вперше брали участь у І Міжнародної грі зі світової (зарубіжної та української) літератури «Sunflower».

31/1/2016

Методичне об’єднання (кафедра)  суспільно-філологічних  та художньо-естетичних дисциплін налічує 9 чоловік. Два вчителя української мови та літератури...

Please reload

Please reload

bottom of page